Hakkımızda

 

 

Merhaba;

https://hedefsinav.com/ 15.03.2020 senesinde Eğitim – Öğretim gören bütün öğrencilere LGS, TYT, AYT, YKS, DGS, KPSS, ALES sınavları amacıyla bedava bilgi transferi gerçekleştiren bir platform olarak, Burak Bilgin doğrulusunda yayınlanmıştır. Hedef Sınav genellikle; eğitim ile alakalı konuları, soru dağılımları, deneme sınavları, çıkmış sorular, PDF dosyaları , nedir?, kimdir?, nasıl yapılır gibi kategorilerle alakalı 2020 senesinde eğitim hayatına girmiş bulunuyordır.

https://hedefsinav.com/ Türkiye’de öğrenim gören bütün öğrencilerin eğitilmesinde rol alarak, öğrencilerin kendini geliştirmesinde, daha iyi yerlere gelebilmek amacıyla kendi aralarında bilgi alışverişinde bulunmasına bedava olarak yardımcı olmaktadır. Eğitim – Öğretim senesinde öğrencileri en iyi şekilde motive etmek, onların gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulan Bilgi Pınarı şimdiye kadar hedeflerine ulaşmış bulunuyor ve Öğrencilere verdiğimiz bu bilgilerle kendimizle gurur duymaktayız.

https://hedefsinav.com/ doğrulusunda öğrencilere yayılan bütün araçları, soru-cevap, blog ve daha çoğu servisi kullanarak olarak derhal sitemiz de bilgi depolamaya başlayabilirler. Sitemize kayıt olmak isteyen bütün kullanıcılar Gizlilik Politikamızı, Mesafeli Satış Sözleşmemizi, Teslimat ve İade Politikamızı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Hedef Sınav ile iletişime geçmek amacıyla info@hedefsinav.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı